Leczenie łuszczycy wspomagaj naturalnymi kosmetykami

 Każdy, kto zmaga się z problemem zrogowaciałych, nieestetycznych wykwitów na skórze doskonale wie, że leczenie łuszczycy jest żmudnym i czasochłonnym zadaniem. Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, że choć łuszczyca jest chorobą skóry, to jej pojawienie się świadczy o tym, że nasz organizm nie funkcjonuje prawidłowo, a co za tym idzie – że przyczyna choroby nie tkwi w samej skórze, a głębiej. Świadomość tego faktu pozwala na skuteczniejsze leczenie łuszczycy poprzez dotarcie do źródła choroby, którym najczęściej są znaczne niedobory (mikroelementów) składników odżywczych w organizmie.

Leczenie łuszczycy nie tylko od wewnątrz

Z uwagi na fakt, że przyczyna choroby ma charakter ogólnoustrojowy, także i leczenie łuszczycy powinno skoncentrować się na przywróceniu naszemu organizmowi naturalnej równowagi. Osiągniemy to poprzez systematyczne uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów. Leczenie łuszczycy, oprócz stosowania terapii tradycyjnych, zaleconych przez lekarza, powinno się więc opierać na zdrowej diecie, składającej się przede wszystkim ze świeżych owoców i warzyw, nabiału, chudego mięsa i produktów pełnoziarnistych. Nieodzowna jest także właściwa suplementacja produktami pochodzenia naturalnego, które zapewnią nam optymalną dawkę niezbędnych mikroelementów. Jednak nie wolno zapominać, że leczenie łuszczycy to także działanie od zewnątrz, a więc troska o skórę i codzienna pielęgnacja. By mieć pewność, że zapewniamy chorej skórze odpowiednie nawilżenie i pielęgnację, warto wybrać kosmetyki naturalne, oparte o niezwykle skuteczne minerały z Morza Martwego.

Skuteczne leczenie łuszczycy z kosmetykami Dr Nona

Wspaniałe właściwości błota i soli z Morza Martwego znane są od tysięcy lat. Szczególnie silnym zainteresowaniem cieszą się one w leczeniu chorób skórnych, przede wszystkim bielactwa, łuszczycy i atopowego zapalenia skóry. Błoto oraz sól z Morza Martwego stanowią prawdziwą bombę minerałową, dzięki czemu zabiegi z ich zastosowaniem widocznie poprawiają kondycję skóry, zapewniając jej całkowitą biologiczną odnowę, nawilżając i odżywiając. Dobroczynne właściwości minerałów z Morza Martwego stanowią podstawę leczniczych kosmetyków Dr Nona: Kremu Dynamicznego, Balsamu Solaris, Maseczki Iłowej czy soli z Morza Martwego. Te naturalne produkty są ratunkiem dla wszystkich tych, którzy muszą zmagać się z problemem łuszczycy, a nie mogą sobie pozwolić na kosztowne wycieczki. W połączeniu z niezwykłą biologiczną aktywnością Archebakterii i najwyższej jakości francuskimi olejkami eterycznymi cenne minerały docierają w głąb skóry, skutecznie ją odżywiając i zapewniając właściwą pielęgnację.

Lecznicze kosmetyki Dr Nona to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, zmagających się z problemem łuszczycy. Naturalne substancje, stanowiące ich podstawę zapewniają skuteczne odżywienie i nawilżenie skóry, doskonale wspomagając procesy regeneracyjne komórek i uzupełniając konwencjonalne metody leczenia. Dzięki wspaniałym właściwościom kosmetyków naturalnych i soli codzienna pielęgnacja ciała zapewnia nam nie tylko relaks i odprężenie, ale także daje pewność, że zapewniamy chorej skórze to, co najlepsze, wspomagając procesy leczenia. Pamiętajmy, że okres leczenia uzależniony jest od stanu chorego, czasu walki z tą chorobą, trybu życia i odżywiania, jednak dzięki produktom Dr Nona leczenie łuszczycy staje się możliwe i naprawdę skuteczne. 


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *