Medycyna naturalna


Medycyna naturalna określana również mianem medycyny alternatywnej, czy medycyny niekonwencjonalnej to najstarsza znana człowiekowi metoda uzdrawiania organizmu – istniała tysiące lat przed wynalezieniem metod leczenia i syntetycznych farmaceutyków, które stanowią obecnie filary medycyny konwencjonalnej. Jej korzenie sięgają holistycznych praktyk uzdrawiania stosowanych w starożytnych Chinach, Indiach, Grecji czy pośród kultur pierwotnych obu Ameryk – a dziś, w połączeniu ze współczesną nauką oraz zdobyczami technologicznymi na powrót zyskuje popularność i zaufanie coraz większej rzeszy osób. To sprawdzony sposób na zdrowie i dobre samopoczucie przez długie lata!

 


Medycyna naturalna czyli sztuka uzdrawiania


Zdrowie to nasz najcenniejszy, a jednocześnie najdelikatniejszy skarb – kiedy zaczyna nam go brakować, czym prędzej udajemy się do lekarza, aby temu zaradził. Dopiero w takich momentach zdajemy sobie sprawę jak łatwo jest je stracić – w codziennej gonitwie wielu z nas zapomina, że nie jesteśmy stworzeni ze stali, nie dba o siebie nale...

Czytaj więcej
Informacje prezentowane na stronie www.ZdrowieNaturalne.pl służą jedynie celom informacyjnym i nie mogą zastąpić porady lekarskiej. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez uzgodnienia z lekarzem. Suplementy diety nie leczą, one tylko uzupełniają niedobory witamin i minerałów oraz aktywizują rezerwy naszego organizmu.