Pokonaj bielactwo terapiami Dr Nona

 Bielactwo uchodzi za chorobę nieuleczalną, o nieznanej etiologii, w zetknięciu z którą lekarze najczęściej rozkładają bezradnie ręce. Konwencjonalne metody leczenia koncentrują się przede wszystkim na objawach, jednak to nie wystarcza. Dlatego pacjenci oraz częściej poszukują innych metod leczenia bielactwa, które mogłyby stanowić uzupełnienie terapii konwencjonalnej. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się w leczeniu bielactwa substancje naturalne: kosmetyki oraz suplementy diety, których podstawą są naturalne witaminy i minerały.

Zwalcz bielactwo siłami natury

Istotą kosmetyków leczniczych oraz suplementów diety Dr Nona jest ich unikalny skład, oparty o w pełni naturalne składniki. To bardzo ważne: substancje pochodzenia naturalnego charakteryzują się o wiele lepszą przyswajalnością, niż ma to miejsce w przypadku preparatów syntetycznych. Zależność ta dotyczy zarówno kosmetyków pielęgnacyjnych, działających zewnętrznie, jak i suplementów diety, które wzmacniają organizm od wewnątrz. Kosmetyki pielęgnacyjne Dr Nona zapewniają skórze doskonałą odnowę biologiczną, regenerując ją na poziomie komórkowym oraz przyspieszając przywracanie właściwej pigmentacji. Natomiast naturalne suplementy diety wzmacniają organizm od środka, uwalniając go od szkodliwych toksyn oraz uzupełniając niedobory witamin i minerałów. Dzięki temu organizm staje się silniejszy i szybciej reaguje na leczenie.

Dr Nona kontra bielactwo

Terapia Dr Nony, wspomagająca leczenie bielactwa opiera się przede wszystkim na oczyszczeniu organizmu. Dogłębne oczyszczenie i uwolnienie od toksyn zapewnia ziołowa herbata Gonseen (dwie szklanki dziennie) w połączeniu z preparatem ziołowym Cleanseen, który pobudza układ trawienny i poprawia perystaltykę jelit – należy zażywać 2-3 kapsułki preparatu na noc. Dla uspokojenia organizmu oraz objawów choroby stosuje się Yamseen (po 2 kapsułki na noc), który doskonale relaksuje i zapewnia spokojny sen. Każdego ranka należy łykać 3 kapsułki suplementu Ravseen, który jest doskonałym antyoksydantem, a do tego przyspiesza przemianę materii i stymuluje funkcje obronne organizmu. Okolice wątroby i wszystkie zmiany na skórze należy dwa razy dziennie smarować Balsamem Solaris, który doskonale odżywia i pielęgnuje chorą skórę, wnikając do jej wnętrza i regenerując ją na poziomie komórkowym. Co drugi dzień zmiany na skórze i okolice wątroby należy natomiast smarować Maseczką Iłową – prawdziwą bombą minerałową na bazie biomasy z Morza Martwego. Uzupełnieniem kuracji są kąpiele w Kwartecie Soli z Morza Martwego, stosowane 2-3 razy w tygodniu oraz preparaty witamonowo-mineralne Dakseen, Chocoseen lub Soupseen.

Stosując naturalne preparaty Dr Nona zapewniamy sobie zarówno doskonałe działanie pielęgnacyjne, jak i lecznicze. Naturalne kosmetyki lecznicze i suplementy diety Dr Nona stanowią doskonałe uzupełnienie każdej terapii konwencjonalnej: silny, zdrowy organizm lepiej reaguje na leczenie, jest także sprawniej samodzielnie zwalczać chorobę, co znacznie przyspiesza pojawianie się pierwszych rezultatów. Dzięki temu bielactwo przestaje być problemem dożywotnim, zmieniając się w uciążliwą i długotrwałą, ale jednak uleczalną chorobę.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *