Naturalne leczenie łuszczycy

 Leczenie łuszczycy jest procesem żmudnym i skomplikowanym, a chorzy coraz więcej uwagi poświęcają terapiom naturalnym. Wynika to przede wszystkim z faktu, że konwencjonalne metody leczenia skupiają się na łagodzeniu objawów łuszczycy, co w dłuższej perspektywie nie przynosi zadowalających efektów. Tymczasem stale rosnąca liczba osób potwierdza skuteczność terapii, opartych na holistycznym oddziaływaniu na organizm: zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Szczególnym powodzeniem cieszą się lecznicze wyjazdy nad Morze Martwe, które znane jest ze swych cudownych właściwości, nieocenionych przy leczeniu chorób skóry, w tym także łuszczycy.

Leczenie łuszczycy w pigułce

Jeśli jednak leczniczy wyjazd nad Morze Martwe znajduje się poza Twoim zasięgiem, nie jesteś skazany na życie z chorobą. Leczenie łuszczycy doskonale wspomagają naturalne suplementy diety i kosmetyki firmy Dr Nona, które oparte są właśnie na unikalnym składzie substancji mineralnych, pochodzących z tamtejszych leczniczych wód. Walkę z tą bardzo uciążliwą chorobą należy rozpocząć od detoksykacji organizmu. Przede wszystkim należy go oczyścić, a w tym pomoże nam ziołowa herbata Gonseen, której picie warto uzupełnić naturalnym preparatem Cleanseen. Oprócz tego warto polecić Kwartet Soli z Morza Martwego, które odbudowują nasz system immunologiczny i stymulują organizm do walki z chorobą, oraz szereg innych produktów firmy Dr Nona, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie, oddziałując na organizm jako całość. W leczeniu łuszczycy zaleca się także stosowanie kapsułek Okseen, bogatych w naturalne wolne rodniki, które chronią nasz organizm przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zwiększają też właściwości obronne komórek. Po zakończeniu pierwszej fazy, która trwa minimum 45–90 dni, rozpoczynamy drugi etap kuracji. Część naturalnych produktów, stosowanych dotychczas, przyjmujemy nadal, dodatkowo wspomagając ich działanie kolejnymi. Warto także zaznaczyć, że terapia, mająca na celu pozbycie się problemu łuszczycy każdorazowo powinna być dobrana indywidualnie, w oparciu między innymi o typ choroby.

Leczenie łuszczycy może być skuteczne

Produkty firmy Dr Nona udowadniają, że leczenie łuszczycy naprawdę może być skuteczne, o ile tylko podejdziemy do niego w sposób prawidłowy. Nie wystarczy bowiem zwalczanie objawów – do problemu należy podejść całościowo, wspomagając pracę organizmu od wewnątrz. Dlatego preparaty Dr Nona stanowią doskonałe uzupełnienie terapii konwencjonalnej oraz zmiany stylu życia: połączenie tych trzech elementów daje nam największe szanse na całkowite wyleczenie choroby. Lecząc objawy łuszczycy metodami tradycyjnymi musimy także pamiętać o wzmacnianiu organizmu i wspomaganiu jego funkcjonowania, dzięki czemu skuteczność leków będzie większa, a organizm lepiej poradzi sobie z chorobą. Nie wolno także zapominać o prawidłowej pielęgnacji chorej skóry, co ułatwią nam kosmetyki pielęgnacyjne Dr Nona, na przykład Halo-gel, Masło do ciała Shea czy Krem dynamiczny. Kosmetykami pielęgnacyjnymi Dr Nona smarujemy wszystkie zmiany na skórze, a ich rodzaj dobieramy w zależności od typu choroby: w przypadku łuszczycy suchej najlepiej sprawdzi się mleczko do twarzy oraz krem na noc, natomiast jeśli zmiany mają charakter sączący, najlepiej wybrać Balsam Solaris lub Krem do rąk.

Skuteczność kosmetyków do pielęgnacji oraz preparatów Dr Nona opiera się na przeświadczeniu, że leczenie objawów to za mało – do całkowitego wyleczenia choroby należy uderzyć w źródło problemu, które znajduje się wewnątrz organizmu. Dzięki unikalnemu składowi kremy, balsamy i maseczki tej firmy przedostają się do wnętrza naszego organizmu, uzdrawiając go od środka, oczyszczając i wspomagając jego pracę, dzięki czemu efektywniej walczy z chorobą. Warto jednak pamiętać, że leczenie łuszczycy naturalnymi metodami wymaga czasu. Jest to działanie na poziomie komórkowym, a organizm musi mieć czas na regenerację. Efekty terapii naturalnych nie są widoczne od razu, jednak cierpliwość się opłaca: po regeneracji zwykle następuje trwałe usunięcie dolegliwości bądź duże zwiększenie remisji wyrzutów, co dodatkowo idzie w parze z dużo mniejszym ich nasileniem. Doskonałe właściwości minerałów z Morza Martwego, zamknięte w preparatach Dr Nona sprawiają, że leczenie łuszczycy przestaje być walką z wiatrakami, a codzienna pielęgnacja zaczyna przynosić widoczne efekty.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *