Oczyść organizm, zwalcz bielactwo

 Choć bielactwo jest chorobą skóry, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że jej przyczyna tkwi głębiej. Skóra stanowi jedną z najważniejszych barier ochronnych organizmu, dlatego błyskawicznie reaguje na wszelakie nieprawidłowości, zachodzące wewnątrz naszego ciała. Reakcje mogą być różne: od wyprysków, wągrów czy intensywnego łojotoku, aż po różnego rodzaju zmiany i przebarwienia, takie jak łuszczyca czy bielactwo. Dlatego pierwszym krokiem do skutecznego zwalczenia bielactwa, czy innych chorób skóry zawsze musi być oczyszczenie organizmu i przywrócenie mu naturalnej równowagi.

Bielactwo a toksyny

Ludzki organizm to złożony mechanizm, precyzyjny i czuły jak najdoskonalszy zegar. Zachwianie wewnętrznego balansu w jednej jego części może powodować pojawienie się zmian w zupełnie innej, jednak wszystkie te zmiany i reakcje są ze sobą ściśle powiązane. Jedną z podstawowych przyczyn naruszania naturalnej równowagi organizmu są toksyny: szkodliwe i trujące substancje, które zakłócają działanie poszczególnych narządów oraz organizmu jako całości. Toksyny pojawiają się w naszym organizmie różnymi drogami: wchłaniamy je wraz z oddechem z zanieczyszczonego powietrza, dostarczamy ich sobie z pożywieniem, szczególnie wtedy, gdy na naszym stole często goszczą produkty wysokoprzetworzone. Nasze ciało stara się samodzielnie i różnymi wydalić te szkodliwe substancje, a jedną z dróg jest właśnie skóra – podstawowa bariera ochronna i pierwszy sygnalizator nieprawidłowości.

Oczyść swoje ciało z preparatami Dr Nona

Dr Nona Kuchina, założycielka kompanii Dr Nona International Ltd. i twórczyni doskonałych kosmetyków i preparatów na bazie substancji pochodzenia naturalnego wychodzi z założenia, że najskuteczniejszą metodą zwalczania wszystkich chorób jest wspomaganie działania natury. Ona najlepiej wie, czego nam potrzeba, więc najlepsze, co możemy zrobić, to ułatwić jej zadanie i wzmocnić organizm, by sam poradził sobie z chorobą. Takie zadanie ma właśnie oczyszczająca herbatka Gonseen: ta unikalna kompozycja szybko i skutecznie usuwa z naszego organizmu złogi toksyn, które nie tylko upośledzają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale także utrudniają wchłanianie się substancji odżywczych z pożywienia, przez co szybko tworzą się ich niedobory. Pozbycie się toksyn przywraca więc naturalną równowagę organizmu, który staje się silniejszy i sprawniej radzi sobie z chorobą. Działanie oczyszczające i regulujące mają także inne preparaty Dr Nona, wśród których warto polecić Cleanseen, poprawiający przede wszystkim perystaltykę jelit, ale także wyprowadzający kamienie kałowe z organizmu; kolejny wart polecenia preparat to Ravseen, który zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, regulujące pracę naszej wątroby.

Naturalna równowaga organizmu ma nieocenione znaczenie w profilaktyce i leczeniu chorób skóry. Silny i sprawnie działający, wolny od toksyn organizm nie tylko jest bardziej odporny, ale także lepiej reaguje na leczenie i szybciej wchłania niezbędne mu witaminy i mikroelementy, przyspieszając tym samym ich dobroczynne działanie. Gdy tylko zdamy sobie z tego faktu sprawę, szybko zrozumiemy, że kluczem do pozbycia się problemów skórnych – w tym bielactwa – jest właśnie przywrócenie naszemu organizmowi właściwej mu, naturalnej harmonii. Jeśli więc pragniemy, by bielactwo stało się jedynie wspomnieniem – pamiętajmy o tym, by zacząć od wnętrza.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *