Leczenie łuszczycy terapiami Dr Nona

 Skuteczne leczenie łuszczycy to nie tylko leczenie objawów – to również troska o kondycję naszego organizmu. Ważne są więc nie tylko zabiegi, mające na celu poprawę stanu skóry: równie istotne jest regularne dostarczanie organizmowi niezbędnych mu witamin i minerałów. Kompleksowe leczenie łuszczycy jest możliwe dzięki zastosowaniu terapii Dr Nona. Naturalne suplementy diety oraz lecznicze kosmetyki, oparte o niezwykle skuteczne błoto oraz sól z Morza Martwego, stanowią doskonałe uzupełnienie dla kuracji konwencjonalnych.

Leczenie łuszczycy – faza I

Podstawą w leczeniu łuszczycy preparatami Dr Nona jest oczyszczanie organizmu. Wiele schorzeń, w tym właśnie łuszczyca, to sygnał, że nasz organizm nie funkcjonuje prawidłowo, że jest słaby i nie potrafi skutecznie walczyć z chorobą. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest nie tylko brak niezbędnych składników odżywczych, ale także zalegające wewnątrz organizmu toksyny – skuteczne ich usunięcie zawsze powinno więc stanowić podstawę do dalszej terapii. By pozbyć się toksyn należy codziennie wypijać litr herbaty Gonseen – ma ona doskonałe działanie oczyszczające, a dodatkowo wzmacnia system obronny organizmu. Uzupełnieniem terapii oczyszczającej jest preparat ziołowy Cleanseen, który dodatkowo wyprowadza kamienie kałowe i pomaga w odbudowie prawidłowej flory bakteryjnej. Należy spożywać 2 kapsułki pół godz. po ostatnim posiłku. Jeśli występują zaparcia, należy przez pierwszy miesiąc zażywać po 3 kapsułki, w drugim miesiącu po 2 kapsułki, w 3 miesiącu – 1 kapsułkę. Braki niezbędnych składników odżywczych doskonale uzupełniają produkty mineralno-witaminowe: Soupseen (1 szklanka dziennie) i Dakseen (1 płytka), przyjmowane na zmianę. Kolejnym elementem kuracji jest płyn do płukania jamy ustnej – 2-3 razy dziennie po łyżeczce, oraz wyciszający i uspokajający Yamseen, który przyjmujemy co wieczór przed snem (2 kapsułki).

W leczeniu łuszczycy ważną rolę odgrywają także kąpiele z dodatkiem Soli z Morza Martwego, które nie tylko doskonale odżywiają skórę i oczyszczają organizm, ale także relaksują i uspokajają, zapewniając odprężenie po ciężkim dniu. Kompleks Bioorganomineralny, w skład, którego wchodzi 21 minerałów z Morza Martwego, olejki eteryczne i wyciąg z Archebakterii, wspomaga procesy regeneracyjne skóry, oczyszcza ją oraz poprawia jej ukrwienie i funkcje obronne. Skórę głowy myjemy Szamponem Morskim z minerałami, który naturalnie pielęgnują włosy oraz poprawia kondycję skóry głowy. W terapii łuszczycy smarujemy też obszar wątroby Balsamem Solaris oraz Maseczką Iłową. Na sączące zmiany stosujemy Kompresy z Morza Martwego. Należy też smarować wszystkie zmiany na skórze. Jeśli łuszczyca jest sucha, najlepiej sprawdzi się mleczko do twarzy lub krem na noc, natomiast przy zmianach mokrych, sączących się lepszy będzie Balsam Solaris lub Krem do rąk.

Leczenie łuszczycy – faza II

Po zakończeniu pierwszej fazy, która trwa co najmniej 45 – 90 dni, rozpoczynamy drugi etap kuracji. Część naturalnych produktów stosujemy nadal, dla wzmocnienia działania dodając kolejne. W dalszym ciągu podstawą kuracji jest oczyszczenie, które osiągamy poprzez picie herbatki Gonseen dwa razy dziennie po szklance. 2-3 razy dziennie przyjmujemy też po kapsułce preparatu Pulmoseen, a przed snem – dwie kapsułki suplementu Yamseen. Uzupełnienie kuracji stanowią dwie kapsułki preparatu Faza 9co rano, kontynuujemy także oczyszczająco-uspokajające kąpiele w Soli z Morza Martwego. Stosujemy szampon do mycia głowy i ciała, zmienione chorobowo miejsca smarujemy kremem odżywczym na noc lub Balsamem Solaris, natomiast w przypadku zmian na skórze głowy stosujemy odżywkę do włosów. Dodatkowo, jeśli mamy do czynienia z łuszczycowym zapaleniem stawów, dwa razy dziennie przyjmujemy po tabletce preparatu Reumoseen.

Terapia naturalnymi suplementami oraz kosmetykami naturalnymi Dr Nona to doskonały, skuteczny sposób na pozbycie się problemu łuszczycy. Kompleksowe leczenie, oparte na wzmacnianiu organizmu, uzupełnianiu niedoboru minerałów i witamin oraz jednoczesnej pielęgnacji chorej skóry pozwala zadbać o wszystkie potrzeby organizmu, a naturalne składniki zapewniają doskonałą przyswajalność. Jeśli podczas stosowania terapii wykażemy się cierpliwością, dzięki preparatom Dr Nona przekonamy się, że leczenie łuszczycy naprawdę jest możliwe, a nieestetyczne zgrubienia i rogowe płytki przestaną być naszym przekleństwem.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *