Kosmetyki naturalne pomagają leczyć bielactwo

Bielactwo stanowi przykrą, choć niegroźną dla zdrowia dolegliwość, z którą musi zmagać się stale rosnąca liczba osób. Nieestetyczne plamy i przebarwienia sprawiają, że nie mamy ochoty na kontakty towarzyskie, zaszywamy się w domu i traktujemy chorobę jak przekleństwo. Tymczasem bielactwo – wbrew obiegowym opiniom – nie jest schorzeniem, na które jesteśmy skazani do końca życia. Skuteczne leczenie tej przypadłości jest możliwe, jeśli tylko podejmiemy odpowiednie działania i zastosujemy właściwe środki.

Atakuj bielactwo także od zewnątrz

Ostatnimi czasy wiele mówi się o tym, że skuteczne leczenie chorób wymaga dotarcia do ich źródła, które każdorazowo tkwi wewnątrz organizmu i wielu przypadkach ma u podłoża niedobory podstawowych minerałów i witamin. Podobnie jest z bielactwem, dlatego podstawą leczenia powinna być troska o uzupełnienie tych niedoborów i przywrócenie wewnętrznej równowagi, co zapewni nam zdrowa dieta oraz naturalne suplementy. Jednakże skuteczne zwalczenie choroby, jaką jest bielactwo, wymaga nie tylko wzmacniania organizmu od wewnątrz – to także odpowiednia pielęgnacja i odżywienie chorej skóry. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze efekty przynosi kompleksowe leczenie, oparte na wielu filarach. Jeśli więc będziemy sukcesywnie uzupełniać niedobory składników mineralnych, a jednocześnie wzmacniać organizm od zewnątrz, dbając o kondycję naszej skóry, efekty leczenia pojawią się znacznie szybciej, przywracając nam nadzieję na życie bez szpecących plam i przebarwień. Optymalną pielęgnację chorej skóry zapewnią nam kosmetyki, których serce stanowią odpowiednio dobrane substancje pochodzenia naturalnego.

Bielactwo zwalcz kosmetykami Dr Nona

Takie właśnie lecznicze kosmetyki, oparte o starannie skomponowane, w pełni naturalne składniki, ma w swojej ofercie Dr Nona. Założycielka firmy, dr Nona Kuchina, wychodzi z założenia, że najlepsze, co możemy zrobić dla naszego zdrowia, to wspomagać działanie natury. Taki cel postawiła dobie Dr Nona, opracowując skład naturalnych kosmetyków leczniczych, które nie tylko pielęgnują skórę, ale także odżywiają organizm od wewnątrz. Swoje działanie zawdzięczają Archebakterii: prastaremu organizmowi z Morza Martwego, który stanowi niewyczerpane źródło aktywnych substancji, przenikających przez zewnętrzne warstwy skóry aż do wnętrza organizmu. W połączeniu z cennymi minerałami z Morza Martwego oraz najwyższej jakości olejkami eterycznymi Archebakteria jest w stanie zapewnić naszej skórze efekty niedostępne dla kosmetyków syntetycznych, których działanie zasadza się tylko na pielęgnacji zewnętrznych warstw skóry. Z tej przyczyny regenerujący Balsam Solaris, Maseczka Iłowa, stanowiąca prawdziwą bombę minerałową czy Krem Dynamiczny nie tylko odżywiają skórę, ale też zapewniają nam działanie lecznicze, wzmacniając organizm od wewnątrz. Balsamy czy kremy możemy stosować na całe ciało lub przynajmniej na zmiany spowodowane bielactwem. Uzupełnieniem zewnętrznego odżywienia skóry będzie kąpiel w solach z Morza Martwego.

Dzięki naturalnym kosmetykom Dr Nona bielactwo przestaje być problemem dożywotnim, zmieniając się w dokuczliwą, długotrwałą, ale jednak możliwą do wyleczenia chorobę. Dzięki naturalnym minerałom z Morza Martwego oraz regeneracyjnej sile Archebakterii kosmetyki naturalne, stosowane jako uzupełnienie terapii konwencjonalnych pozwolą nam skutecznie wyleczyć bielactwo i cieszyć się piękną, zdrową skórą.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *